Web Tasarım Ajansı

hoşgeldiniz
web tasarım ve dijital medya
ajansı


Hakkımızda

Web Tasarım Ajansı

Web Tasarım Ajansı Doğa Dijital olarak Web Tasarım, Dijital Pazarlama, Sosyal Medya Danışmanlığı, Seo Danışmanlığı, Grafik Tasarım üzerine hizmetler veriyoruz.

Doğa Dijital, kurulduğu günden bu yana Web Tasarım Firması ve Dijital Medya Ajansı olarak, müşterilerine ve iş ortaklarına çözüm sağlamaktan memnuniyet duyuyor.

Portfolyo

1. Proje

İsteklerinizi dinliyoruz, düşünüyoruz ve üretiyoruz.’Elimizde bu var’ diyerek, sıradan olanı pazarlamak gibi kolay bir yolu değil, hayallerinizdeki projeyi gerçekleştirmek adına eşsiz ve benzersiz web sitesi tasarımı yapıyoruz. Bilakis sadece Web Tasarım ile bitmiyor. Aynı zamanda Dijital Medya Ajansı olarak da hizmet verdiğimiz için, dijital medya üzerindeki gücünüz de biz oluyoruz.

2. Planlama

Hedeflerimizi belirledikten sonra yolumuzu çizip işleri düzenli ve disiplinli bir şekilde yürütmeye başlıyoruz. Bu aşamada pazar araştırması ile sunacağınız ürün veya hizmetin satış hacmini, hangi kitlelere hitap ettiğini tespit ediyoruz. Akabinde dijital pazarlama adına neler yapılabileceğini kararlaştırıyoruz. Reklam ve tanıtım kampanyaları için kullanılacak yöntemi belirliyoruz. Bu yöntemlerin arasında en çok kullanılanları ise, SEM yani Arama Motoru Pazarlaması ve SMM yani Sosyal Medya Pazarlaması şeklindedir.

Çalışma

Hedef kitle analizi, rakip analizi ve geriye kalan, gerekli tüm analizleri yapıp, halihazırda devam ettiğimiz işlerin gidişatı hakkında beyin fırtınası yapıyoruz, eksik varsa gideriyor, daha iyi ne yapabiliriz diye düşünüyoruz. Bu aşamada tarafınıza yapılan raporlarda yer alan, teknik bilgi gerektiren her kısım adına, kısa ve net bir şekilde bilgilendiriliyorsunuz.

final

Prosedür icabı final, bizim için bir final yok 🙂 her geçen gün kendimize birşeyler katmaya ve rakiplerimizden bir değil on adım önde olmaya gayret gösteriyoruz. Türkiye’de hizmet veren Web Tasarım ve Dijital Medya Ajansları arasında müşteri memnuniyeti konusunda büyük bir farkla öne çıkmaktan gurur duyuyoruz.

Biz kimiz?

Dijital Medya Ajansı


Web Tasarım Firması

Web Tasarım Firması Doğa Dijital olarak 23 Ekim 2019 tarihinden itibaren çeşitli internet hizmetlerini profesyonel ve kurumsal bir şekilde sağlamak amacıyla yola çıkmış bulunuyoruz.Uzman ve alanında ortalama 5 sene iş deneyimine sahip kadromuz ile sizlere, Web Tasarım, SEO, Sosyal Medya Danışmanlığı, Grafik Tasarım, İnternet Reklamcılığı, Kurumsal Kimlik, Profesyonel Çeviri Hizmeti, Video Prodüksiyon gibi birçok konuda hizmet sunmaktayız. Çalışmalarımızda müşteri memnuniyetine verdiğimiz değerden ötürü düzen ve disiplin konularını hayatımızın bir parçası olarak kabul etmekteyiz.Misyonlarımızdan başlıcası yol ne kadar çetin ve çetrefilli olursa olsun ‘Müşteriyi mutlu etme’ felsefemizden ödün vermemek bulunmaktadır. Bu felsefe aynı zamanda en büyük motivasyon kaynaklarımızdan biri olup bizlere mutlu bir iş çevresi kazandırmıştır.Kurulduğumuz günden bu yana vizyonlarımızdan en değerlisi, yer aldığımız sektörde, Web Tasarım Firmaları arasında üst düzey müşteri memnuniyeti sağlayabilmektir.Web site tasarımının dışında Dijital Medya hizmet alanlarındaki çalışmalarımıza da Türkiye çapında, her il ve ilçeye ulaşacak derinlikte genişletmeyi hedeflemekteyiz.

Dijital medya hizmetleri

Dijital Medya uzmanı

Dijital Medya Uzmanı niteliğini taşıyan çalışanlarımız ile markalar ve bireysel oluşumlar tarafından satın alınan hizmetlerimizin, projelendirilen ve tamamlanan kısmına ait referans çalışmaları aşağıdan inceleyebilirsiniz… Dijital Medya Uzmanları olarak çağın yeniliklerine hızlıca adapte oluyor, firmalarınıza kurumsal ve profesyonel çözümler sunuyoruz. Dijital Medya Uzmanlığı kavramı çağın etkisiyle tercih edilen bir meslek kolu haline gelmiş olmakla birlikte günümüzde bu Dijital Medya Uzmanlığı ünvanı ile ilgili ne eğitim, ne de tecrübe bazında alakası olmayan kişiler tarafından da kullanıldığı için, Dijital Medya alanındaki ihtiyaçlarınız için firma seçimi yaparken dikkatli olmanız önerilir. Dijital Medya Ajansı olarak hizmet veren Doğa Dijital, müşteri yorumları ve referans çalımaları ile bu güvenirliliği sağlar, ekip üyelerinin Dijital Medya alanındaki özgeçmişleri ile de aklınızdaki tüm soru işaretlerini giderir… Bizler Dijital Medya üzerinde siber gücünüz olmaya hazırız, peki ya siz, bizimle bu mücadeleye var mısınız? Cevabınız evet ise İletişim sayfasını kullanarak bize ulaşabilirsiniz.


Tüm Projeler

 • Tümü
 • Web Tasarım
 • Grafik Tasarım
 • Video & 2D Animasyon Tasarım
 • SEO

Logo Tasarımı

Grafik Tasarım hizmet kategorisinde yer alan Logo Tasarımı hizmeti.Açık Hava (Outdoor) Reklam Tasarımı

Grafik Tasarım ve Reklamcılık hizmet kategorilerinde yer alan Açık Hava (Outdoor) Reklam Tasarımı.Billboard Tasarımı

Grafik Tasarım ve Reklamcılık hizmet kategorisinde yer alan Billboard Tasarımı.
Devamını Gör

Müşteriler ve iş ortakları

müşterilerimize ve iş ortaklarımıza saygı duyuyoruz.
her bir proje sevgi ve emek içerir!

Sizlere minettarız…

Ne Dediler?

referanslar

Referanslar aracılığıyla dijital medya ajansları ve web tasarım ajansları arasında, müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın düşünceleri ile seçim yapmanız kolaylaşacak. Referanslar ile birlikte, daha önce çalıştığımız markaların ve bireysel oluşumların hakkımızdaki duygu ve düşüncelerini öğrenebilirsiniz. Referanslarımız ile birlikte mutlu müşterilerimizin yorumları ile güvenilirlik ve hizmet kalitesi konusunda kafanızdaki olası soru işaretlerini giderelim…

Adonis GYM

Spor salonumuz adına Sosyal Medya Yönetimi, Google My Business ve çeşitli SEO Hizmetleri konularında destek aldık, hizmet verdiğimiz ilde yakın ilçelerden de dahil olmak üzere kayda değer müşteri artışı sağladık. Google işletme aramalarında anahtar kelime ve kategori bazında ilk sırada cıkıyoruz.İleride Doğa Dijital İle Web Tasarım konusunda da çalışmayı hedefliyoruz.

Adonis GYM

Hatay
Wormmest

Sosyal Medya Danışmanlığı hizmeti verebilecek bir Sosyal Medya Danışmanı arayışı içerisinde iken Doğa Dijital’i bulduk. İlk işimize Sosyal Medya Yönetimi konusunda anlaşma sağlayarak başladık, sonraki aşamada dijital reklam, sosyal medya pazarlaması alanlarında, Türkiye ve çeşitli Avrupa Ülkeleri için faaliyet gösteren şirketimiz adına beş ayrı dilde Sosyal Medya Reklamları ve Google Ads çalışmaları yapıldı. Daha sonra kurumsal web site ve buna yönelik bir web site tasarımı ihtiyacımız doğduğu için Web Tasarım alanında da anlaşma sağladık. Web sitemizi teslim aldıktan sonra ise SEO konusunda On Page SEO ve Off Page SEO adı altında iki çeşit hizmet satın aldık. Sağolsunlar hizmet aldığımız hiçbir konuda gözümüzü kara çıkarmadılar. Dijital Medya Uzmanı ünvanını sonuna kadar hakettiklerini düşünüyoruz. Daha sonraki işlerimiz için de Doğa Dijital ile çalışacağız. Dijital Pazarlama alanında çalışma gösteren Dijital Pazarlama Uzmanı arkadaşların arasında absürd olmayan ücretler karşılığında piyasadaki muadillerinin çok daha üstünde bir kaliteyi garanti ediyorlar.

Wormmest

Belçika & Fransa & Türkiye
Ali Hakan Japon Otomotiv

Sosyal Medya Yönetimi ve İnternet Reklamcılığı konusundaki ihtiyaçlarımız adına Sosyal Medya Danışmanlığı ve Dijital Reklam Danışmanlığı hizmeti satın aldık. Bu satın alımların sonucunda ise, gerek fiziksel olarak da hizmet verdiğimiz Mersin’de ve e-ticaret kategorisinde ürün satışı yaptığımız tüm Türkiye adına marka bilinirliğimiz, satış potansiyelimiz arttı. Memnun kalınca ve Doğa Dijital’in çeşitli Google ve SEO Hizmeti verdiklerini de duyunca, Google Haritalar Konum Doğrulama konusunda da Google Haritalar SEO işlemleri konusunda bir hizmet alımı daha gerçekleştirdik. Arkadaşlar işlerinde iyi Dijital Medya Ajansı sıfatını sonuna dek hakediyorlar.

Ali Hakan Japon Otomotiv

Mersin

Kreatif tasarım

Web Tasarım ve Grafik Tasarım alanlarında, en yaygın projelerde bile inovasyon için çalışıyoruz.

Yüzlerce referans

Bilişim sektöründe Dijital Medya Ajansı olarak birden fazla kulvarda profesyonel hizmet veren firmamız, üst düzey müşteri memnuniyeti ile gurur duyuyor.

Özverili Çalışma

Müşteri veli nimettir felsefesiyle yola çıkmış olup sizlerin varlığınız sayesinde ayakta durduğumuza inanıyor, memnuniyetiniz için var gücümüzle çalışıyoruz.

Teknik destek

Web Tasarım hizmetleri ve benzeri gibi alanlarda her an, hızlıca çözülmesi gereken sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Yaptığımız işlerin her yönüyle arkasında duruyor, imkanlarımız el verdikçe saat ve gün farketmeksizin teknik destek sağlıyoruz.

kurumsal

doğa dijital
siber gücünüz!

Kreatif çalışmalar gösteren Web Tasarım ve Dijital Medya Ajansımızda, markalaşma adına yetenekli insan gruplarını oluşturan yaratıcı zihinlerin rahat koşullarına vurgu yapıyoruz.

Amaçlarımızdan en önemlisi, küçük-orta ölçekli şirketlerden, global çaptaki işletmelere kadar, her türlü web hizmeti ihtiyacını kurumsal ve profesyonel bir biçimde sağlamaktır.
Her bütçeye hitap eden fiyatlandırma politikamız ile Web Site Tasarımı, SEO Hizmetleri, Sosyal Medya alanında sunulan hizmetlerimiz başta olmak üzere Siber Gücünüz olmaktan gurur duymaktayız.

Daha Fazla Bilgi
[wp_image_markers id=”194″]

Web site tasarımı paketleri

web tasarım paketleri

Web Tasarım Paketleri konusunda bir arayış içerisinde iseniz, güncel olarak uygun fiyatlara sunduğumuz E-Ticaret Sitesi ve Kurumsal Web Sitesi Paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

Kurumsal E-Ticaret ve Kurumsal Web Sitesi Paketleri ile sizler de bütçenize hitap eden, profesyonel görünümlü bir web site tasarımına ve e-ticaret sistemine sahip olabilir, bu alanda bizlerden profesyonel destek alabilir ve hazır e-ticaret sitesine sahip olabilirsiniz.

Web site tasarımı konusu, kurumsal firmalar adına acemilere bırakılmaması gereken bir konudur.
Doğa Dijital müşterilerine ve işlerine önem verir. Bu nedenle kendimizi mevcut standartlara uygun, göz alıcı ve modern tasarımlar oluşturmaya adadık, böylece müşterilerimizin beklentilerini her yönüyle karşılıyoruz.

Sizler de Dijital Pazarlama konusunda bir Dijital Pazarlama Uzmanı arayışı içerisinde iseniz, hazır e-ticaret sitesi satın alarak web site tasarımı gibi teknik bilgi gerektiren konularda profesyonel çözümlerimizden yararlanmış olursunuz, ayrıca Dijital Pazarlama konusunda, web site kurulumundan sonraki aşamalar için de hizmetlerimiz mevcuttur.

Daha Fazla bilgi

Kurumsal Web Sitesi

(Anahtar Teslim)₺1299Sınırsız
Kullanım

 • Modern Tasarım
 • Hizmetler / Ürünler gibi sayfaların oluşturulması
 • Domain (İlk Yıl Ücretsiz)
 • Hosting (İlk Yıl Ücretsiz)
 • SSL Güvenlik Sertifikası
 • On Page SEO
 • Hız Optimizasyonu
 • Özelleştirilebilir Tema
 • Wordpress Altyapısı
 • Talebe göre Whatsapp Entegrasyonu veya Canlı Chat Sistemi

Başlayalım!

E-Ticaret Sitesi

(Anahtar Teslim)₺1499Sınırsız
Kullanım

 • Kredi Kartı İle Ödeme İçin Shopier, İyzico, PayTR Entegrasyonu
 • Banka Havalesi İle Ödeme Yöntemi Kurulumu
 • Domain (İlk Yıl Ücretsiz)
 • Hosting (İlk Yıl Ücretsiz)
 • Kargo Entegrasyonu
 • Dropshipping İçin
 • XML Ürün Entegrasyonu
 • Destek Sistemi
 • On Page SEO
 • Hız Optimizasyonu
 • SSL Güvenlik Sertifikası
 • WordPress Woocommerce Altyapısı
 • Talebe göre Whatsapp Entegrasyonu veyahut Canlı Chat Sistemi

Başlayalım!

Doğa blog

Güncel İçerikler

Güncel İçerikler bölümü, Doğa Dijital’in projeleri, hizmet alanları ve yapılanlara dair güncel içeriklere yer verdiği blog bölümüdür. Çok sık olmamakla birlikte teknoloji ile ilgili bilgilendirici güncel içeriklere ve haberlere de yer veriyoruz.


Google İnternetteki Bilgi Kirliliğinin Önüne Geçecek

Blog Google Teknoloji

Google İnternetteki Bilgi Kirliliğinin Önüne Geçecek


İnternetteki Bilgi Kirliliği can ve mal kaybı yaratacak kadar ciddi bir boyuta…
Google Dijital Atölye ile ücretsiz sertifika almak ne işe yarar

Blog Teknoloji

Google Dijital Atölye: ücretsiz dijital eğitim ve sertifika almak


Google Dijital Atölye ile ücretsiz dijital eğitim programından yararlanarak, İşkur ve T.C…
Google Haritalar Orman Yangınları İçin Yeni Bir Güncelleme Yaptı

Blog Teknoloji

Google Haritalar Orman Yangınlarına Dair Güncelleme Yaptı


Google Haritalar son güncellemesi ile orman yangınlarına da uygulaması üzerinde yer verecek….

Daha Fazla

Başa dön tuşu