SEO Hizmeti

SEO Hizmeti günümüzde markaların ve bireysel oluşumların web siteleri için SEO Uzmanlarından destek aldıkları,  çoğu zaman da bünyelerinde SEO Danışmanı çalıştırdıkları için çok önemli bir yere sahiptir.

Doğa Dijital olarak Seo Hizmetleri kategorisinde  SEO Danışmanlığı, Site İçi SEO (On Page SEO) ve Site Dışı SEO (Off Page SEO) olmak üzere üç ayrı başlık altında hizmetler sunmaktayız.

Bu tür arama motoru optimizasyonu olarak adlandırılan hizmetler web sitenizin Google başta olmak üzere, sırasıyla: Bing, Yandex ve Yahoo gibi tüm diğer Arama Motorlarında, anahtar kelimelerde üst sıralarda çıkmasını sağlamaktadır.

Web sitelerimizi dijital bir dükkan olarak düşünürsek, SEO Hizmeti uzman ve güvenilir kişiler tarafından yapılmamış bir web sitesi, ara sokakta kimsenin farketmediği bir dükkana benzerken, SEO çalışması olması gerektiği şekilde, işin ehli tarafından yapılmış bir web sitesi işlek caddede herkesin bildiği ve alışveriş yaptığı bir dükkana benzemektedir.

Bu husus göz önüne alındığında SEO Hizmeti markalar veya bireysel oluşumların duyurulması, satış potansiyelinin artırılması ve benzeri birçok kriter adına hayati önem taşımaktadır.

Eğer Arama Motoru Optimizasyonu hakkında fazla bilginiz yoksa, SEO Nedir? Başlıklı rehberimizi okuyabilirsiniz; dogadijital.com/seo-nedir/
SEO Hizmet Paketleri ve Ücretlendirme

SEO Paketleri

Kurumsal SEO Paketleri ile arama motoru optimizasyonu konusunda profesyonel hizmet alın. Hiçbir yerde bulamayacağınız kaliteyi en uygun SEO Fiyatları başlığı altında sunuyoruz.

whatsapp

on page seo

Site İçi Seo: site içi optimizasyon

Site İçi SEO hizmetimiz ile web siteniz arama motorlarında güç kazansın. ( Fiyat Aralığı: 550-1500 ₺)

 • Web sitesinin Site Başlığı (Site Title) Site Açıklaması (Description) Anahtar Kelimeler (Keywords) ve Meta Açıklama (Meta Description) gibi kısımların SEO’ya uygun bir biçimde düzenlenmesi.
 • Arama motorlarına kayıt işlemi.
 • SEO Dostu Bağlantı (URL) yapısının ayarlanması
 • İçerik Optimizasyonu, Ürün Optimizasyonu (Opsiyondur, ayrı olarak fiyat verilir.)
 • İndex & Noindex Optimizasyonu
 • Dolaşım Menülerine Dair Düzenleme
 • Kategori ve Etiket sayfalarının optimize edilmesi
 • Rakip analizi ve hedef kitle analizlerinin yapılıp uygun anahtar kelimelerin tespit edilmesi.
 • Kırık link kontrolü ve raporlama.
 • Dış link analizinin yapılıp, konu hakkındaki gerekli bilgilendirmenin yapılması.
 • Wordpress, Opencart, Woocomerce, Joomla, Xenfero gibi hazır yazılımların SEO Eklentilerinin kurulması ve ince ayarlarının yapılması.
 • Site hızı analizinin  Gtmetrix ve türevi araçlar ile yapılıp gerekli görüldüğü takdirde Hız Optimizasyonu paketinin önerilmesi.
 • Anti SEO Saldırılarından korunmaya yönelik bilgilendirme.
 • Zararlı backlink analizi yapılması ve ek ücret karşılığında Google Disavow reddetme dosyasının gönderilmesi.

off page seo

Site Dışı SEO: site dışı optimizasyon

Site Dışı SEO hizmetimiz ile web sitenizin DA ve PA değerleri artsın, hedeflediğiniz anahtar kelimelerde üst sıralara yükselin. ( Fiyat Aralığı: 450-2000 ₺)

 • Blog Tanıtım Yazısı Paketleri (Dofollow Backlink)
 • Haber Sitelerinden Tanıtım Yazısı ve Dofollow Backlink Paketleri
 • Global çapta otoriter sitelerden Backlink Paketleri (Nofollow Backlink)
 • EDU & GOV Backlink paketleri (Dofollow ve Nofollow)
 • Profil Backlink Paketleri (noindex değildir)
 • Forum Backlink Paketleri (Forum Tanıtımları)

Site Hızı optimizasyonu

Site hızı optimizasyonu hizmetimiz ile web sitenizin sayfa hızını (PageSpeed) ve performansını zirveye taşıyın. Site hızı, SEO skoru konusunda en önemli kriterlerden biridir.₺350-600

 • Web site hızının analiz edilmesi
 • Site Hızı Testinin (Page Speed Test) raporunda görülen eksikliklerin ve hataların düzeltilmesi.
 • HTML, CSS, JAVASCRİPT sıkıştırma işlemi  ile kaynak kodun dosya boyutunun küçültülmesi.
 • Resim Optimizasyonu: Web sitenizde yüklü olan görsellerin optimize edilerek kalite kaybı yaşamadan boyutlarının küçültülmesi. (Resim sıkıştırma)
 • HTTPS bağlantı hızlandırma işlemi ile sayfalar arası geçişler hızlanır ve siteye ilk giriş esnasındaki bekleme süresi kısalır.
 • Javascript Optimizasyonu ile birlikte javascript bulunduran sayfaların boyama süresi iyileştirilmiş olur.
 • Javascript hızlandırma işlemi ile sayfa hızı  site genelinde artar.

SEO hizmeti hakkında sık sorulan sorular

Bu Hizmet Bana Ne Gibi Bir Fayda Sağlayacak?

Bu hizmet sahibi olduğunuz web sayfasının hem organik hem de öteki trafik alanlarının performansına fayda sağlayacak. Belli bir anahtar kelimede değil, site geneli yükselme gerçekleşecek.

İşlemler Hakkında Bilgilendirme Yapıyor Musunuz?

İşe başlamadan önce analizler ile, işe bitirdikten sonra ise rapor sunarak gerekli bilgilendirmeyi tarafınıza yapıyoruz.

Hizmetin Faydalarını Ne Zaman Göreceğim?

Alacağınız hizmete, web sitenize bağlı olarak değişiyor. Fakat ortalama olarak 2-4 hafta aralığından sonra gözle görülür bir performans artışı elde edeceksiniz.

Neden SEO Hizmeti Almalıyım?

SEO Teknik bilgi ve deneyim gerektiren bir konudur. Eğer konu hakkında sürekli araştırma yapıyorsanız dahi, bunu iş olarak yapan birinden daha iyi olmanız maalesef pek mümkün değil. Paranızdan ve vaktinizden tasarruf etmek istiyorsanız hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

İşlemlerden önce ve sonrasında ölçülü olacak şekilde iletişim ve detaylı bilgilendirme gib konularda destek veriyoruz.

 • Whatsapp Desteği
 • Soru-Cevap
 • Analizler
 • Raporlamalar

SEO Nedir? SEO Hizmeti Nedir?

SEO Nedir? ve SEO Hizmeti Nedir? Gibi sorulara gerçek hayattan klişe bir örnek ile açıklamak gerekirse SEO yani Arama Motoru Optimizasyonu, şehrin en işlek caddesinde dükkan açmaktır. Hatta günümüzde Google’da ve diğer arama motorlarında üst sıralarda konumlanan bir internet sitesine sahip olmak, şehrin en işlek caddesinde dükkanınızın olmasından daha kazançlıdır.

Çalışma hayatının Pandemi ile birlikte Home Office çalışma stilini benimsemesi ve teknolojinin gün geçtikçe hem günlük hayata hem de iş hayatına adapte olması ile birlikte Arama Motorları ve bunlara yönelik SEO Hizmetleri her geçen gün daha da önemli bir hal almaktadır.

Türkçeye Arama Motoru Optimizasyonu olarak geçen Search Engine Optimization kavramı prestijli, talep gören bir iş kolu haline gelmiş olup SEO Uzmanı, SEO Danışmanı olarak adlandırılan kişiler ile birlikte bilinçli şekilde yapıldığı müddet, markanızın veya bireysel oluşumunuzun tanıtımında, Dijital Pazarlama adına potansiyel müşteriye ulaşmanızda ve tüm bunları diğer yöntemlere göre en uygun bütçe ile yapmanızı sağlar.

SEO Hizmetleri

SEO Hizmetleri çağımızda çoğu insanın aşina olduğu bir kavramdır. Fakat web sitesi veya SEO’nun etkin olduğu türevi mecralarda iddiası bulunmayanlarımızın kuvvetle muhtemeldir ki pek bilgi sahibi olmadığı bir konu başlığıdır.

SEO Hizmetlerinin faydalarından kısaca bahsetmek gerekirse, sorunlarımızın çoğunu arama motorlarına soruyor, akabinde ilgili google araması sonuçlarından aldığımız bilgiler ışığında çözüyoruz, işte SEO Hizmetlerinin önemi ise tam olarak bu noktada ortaya çıkıyor. Çünkü sandığınız gibi, aradığınız konuda, ilgili içeriklere yer veren internet sitelerinin üst sıralarda çıkması ile bitmiyor SEO…

Başta ürün veya hizmet sunan işletmeler dijital pazarlama, marka bilinirliğini artırma, internet reklamcılığı, e-Ticaret ve türevi günümüzde revaçta olan konularda, aklınızın hayalinizin almayacağı bütçeleri SEO Hizmetlerinden faydalanmak için harcanıyor.

SEO Fiyatları

Arama Motoru Optimizasyonu konusunda hizmet almayı düşünen bireyler ve markalar, alacakları hizmetin kalitesinin yanı sıra fiyatlarını da merak etmekte. SEO Fiyatları denildiğinde en kaliteli SEO Hizmetini olabilecek en uygun ücret politikası ile sağladığımızı düşünüyoruz. Bunu biz değil, mutlu müşterilerimiz söylüyor.

Almayı düşündüğünüz hizmetin fiyatları hakkında tahmini oranlar aşağıda yer alan paketlerde verilmiştir. Fakat sitenize özel teklif vermemizi isterseniz en aşağıda yer alan iletişim formunu doldurarak bizlerle temas kurabilirsiniz.

SEO Danışmanlık Hizmeti Nedir?

SEO Danışmanlığı, temel olarak sitenizin arama motoru optimizasyonu konusundaki çalışmalarının bir SEO  Danışmanı eşliğinde yapılmasına dayanmaktadır.

SEO DANIŞMANLIĞI ARAYIŞI İÇERİSİNDE İSENİZ İLGİLİ SAYFAMIZDAN AYRINTILI BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

SEO Hizmeti veren Danışman, web sitesinin Search Engine Optimization konusundaki her unsuruna hakim olup, karşılaşılan problemlere çözüm bulmak, markanın veya bireysel oluşumların web sitesinin arama motorları üzerindeki hedeflerine ulaşması için çaba göstermekle yükümlüdür.

SEO Danışmanlığı hizmetinde anlaşmalar aylık olarak yapılır ve ücret, anlaşılan gün içinde teslim alınır.

Seo Danışmanlığının faydaları ise SEO hakkında temel bilgiye sahip olunsa dahi, Google’un SEO kriterleri her geçen gün daha da karmaşık hale geldiği ve bu ince noktaları ancak SEO Uzmanları bildiği için yapılan arama motoru optimizasyonu çalışmalarındaki hata payını minimalize eder.

Site İçi Optimizasyon Nedir?

Site İçi Optimizasyon SEO Hizmeti konusunda bir sitenin SEO’ya ”Merhaba” dediği aşamadır.

Gerçek hayattan örneklemek gerekirse, Bir binanın temelinde ve yapım aşamasında ne kadar kaliteli malzeme ve işçilik kullanılırsa o bina bir bütün olarak o denli sağlam olacaktır. İşte Site İçi Optimzasyon da bir web sitesinin temelidir.

Site içi Optimizasyon olarak adlandırılan On Page SEO ve On Page Optimization olarak da bilinen kavramlar bir bütün olarak Site İçi SEO adına yapılan çalışmaları ifade etmektedir.  Web sitesinin SEO konusundaki temel atma aşamasıdır. Bu temel atma aşaması ne kadar dikkatli ve özverili şekilde yapılırsa, ikinci SEO aşaması olan Site Dışı Optimizasyon (Off Page SEO) yani Site İçi SEO çalışmaları da o kadar verimli olacaktır. Dolayısı ile Site İçi Optimizasyon çalışmaları bir web sitesinin Arama Motoru Optimizasyonu için oldukça önemli bir kriterdir.

Site İçi Optimizasyon çalışmalarına Site Hızı, İçerik Optimizasyonu, Güvenlik, Mobil Uyumluluk, Temiz Kodlama unsurları da dahildir ve Site İçi Optimizasyon (On Page SEO) ana hizmet kategorimizde bu tür hizmetler de sunulmaktadır.

Site İçi Optimizasyonun Faydaları

Site İçi Optimizasyonun faydalarından bahsedecek olursak, Site İçi SEO çalışmaları ile web siteniz arama motorlarında güç artışı sağlayacak ve rakiplerinizin önüne geçeceksiniz.

Web sitesinin temeli ne kadar sağlam atılırsa bir sonraki katlar da o denli sağlam olacaktır.

Site İçi Optimizasyonun Mimarı Yapı ve Backlink İnşası konusunda da önemi büyüktür.

Peki Backlink İnşası Nedir? derseniz Otoriter Backlink ve Free Backlink gibi konularda araştırma yapıyor, sitenizin backlink inşasını kendiniz yapmak istiyorsanız dahi, bu çalışmalardan evvel, bir SEO Uzmanının kontrolünde Site İçi Optimizasyon çalışması yaptırmanız şarttır.

Aksi takdirde yararlı olabilecek backlink çalışmaları zararlı backlink çalışmaları haline dahi gelebilmektedir. Site içi Optimizasyonun dolaylı yoldan katkıları da mevcuttur,  sitenin genel SEO Skorunu artırması sayesinde SEO ile alakalı en ince detaya kadar olumlu yönde etkileri olmaktadır.

Site Dışı Optimizasyon

Site Dışı Optimizasyon olarak adlandırılan Off Page SEO ve Off Page Optimization olarak da bilinen kavramlar tümüyle Site Dışı SEO adına yapılan çalışmaları ifade eder.

Temel düzeyde, bir web sitesinin başka web siteleri üzerinden yapılan link çıkışlarına dayalıdır. Bu link çıkışlarına Backlink denilmektedir. Backlinkler kendi aralarında pozitif ve negatif olarak ikiye ayrılırlar.

Pozitif backlinkler, doğal ve doğru şekilde yapılan bağlantılar yani Kaliteli Backlinkler olarak görülür ve web sitesini besleyerek, sitenin SEO puanına büyük katkı sağlarlar. Negatif backlinkler ise, doğal olmayan şekilde yapılan, arama motorlarının spam olarak algıladığı Kalitesiz Backlinkler ve Zararlı Backlinkler olarak adlandırılan backlink türüdür.

Zararlı Backlink adına yapılabilecek eylem, Çeşitli SEO Araçları ile web sitesine, spam siteler üzerinden gelen zararlı bağlantıların bir listesini oluşturup, bu reddetme dosyasını, yani zararlı backlinkleri içeren listeyi Google Disavow aracı üzerinden yüklemektir.

Backlink Analiz Hizmeti – Zararlı Backlink Reddetme sayfasından ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Site Dışı Optimizasyon Nedir? Site Dışı Optimizasyon Nasıl Yapılır?

Site Dışı Optimizasyon Nedir? Site Dışı Optimizasyon Nasıl Yapılır? Sorularının en önemli cevaplarından biri, çoğu kişinin farkında dahi olmadığı Anti SEO Saldırılarını önlemektir. Şayet sitenizin Backlink Analizini düzenli olarak yaptırmaz veyahut yapmaz iseniz kötü niyetli kişilerce yapılan

Anti SEO Saldırılarına maruz kalmanız ve sıralamada düşüş yaşamanız kuvvetle muhtemeldir. Üstelik Anti SEO Saldırılarının zararları arasında, gerekli müdaheleler yapılmadığı takdirde Google Cezaları ile karşı karşıya kalınacak düzeyde büyük riskler de mevcuttur.

Anti SEO Saldırılarının, Bilinçsizce yapılan SEO çalışmalarının ve Spam Sitelerin yol açtığı  Zararlı Backlinkler, sitenizin DA olarak kısaltılan Domain Authority (Domain Otoritesi) ve  PA olarak kısaltılan Page Authority (Sayfa Otoritesi) ve SS olarak kısaltılan Spam Score (Spam Skoru) değerlerine olumsuz yönde etki edecektir.

Site Dışı Optimizasyonun Faydaları

Site Dışı Optimizasyonun faydalarından bahsedecek olursak, Domain Otoritesi (Domain Authority) Sayfa Otoritesi (Page Authority) ve Spam Skoru (Spam Score) gibi site değerlerine pozitif yönde etki etmesi en bilinen faydalarındandır. Eğer Site Otoritesini nasıl artırabilirim, Sitemin Spam Skorunu Nasıl Düşürebilirim? Gibi sorular soruyorsanız Site Dışı Optimzasyon hizmeti sorunuzun altın vuruş niteliğindeki cevabıdır.

Bu tür çalışmaların tümünün dikkatle yapılması gerekmektedir. En iyi yol ise işi bilen birinden destek almaktan geçer. Bireyler işlemleri kendileri yapmak istiyorsa da güvenilir kaynaklardan öğrenerek ilerlemelidir.

SEO Danışmanlığı Hizmeti İçin Fiyat Teklifi Alın

SEO Danışmanı

SEO Hizmeti Fiyatları konusunda arayış içerisinde iseniz, doğru yerdesiniz. Size özel tekliflerimiz ile Kurumsal ve Bireysel Oluşumlarınız adına SEO Hizmeti Satın Almak bir tık kadar uzağınızda! Firmanıza özel cazip fiyat tekliflerimiz için bize projeniz ve satın almak istediğiniz SEO hizmetine dair beklentileriniz hakkında daha fazla bilgi verin. Web sitenize dair özel ücretsiz analizler ve testler yapalım, daha sonra bu analiz ve testlere dair raporlar, iş süreci hakkında bilgilendirme, paket önerileri ve fiyat teklifimizi içeren bir mail ile dönüş yapalım.  Başa dön tuşu
  Hemen ücretsiz SEO analizi ve teklifi alın, indirim fırsatını kaçırmayın!