Misyonumuz

hakkında

Süper Projeler için
Profesyonel yetkinlik

Ekibimiz üyeleri alanında en az 5 yıl tecrübeli olup, farklı hizmet alanlarında rol oynamasına rağmen gerektiği yerde senkronize çalışmaya aşinadır.

Web Tasarım
96%
SEO (Search Engine Optimization)
90%
dijital pazarlama
92%
Sosyal medya yönetimi
92%
Grafik Tasarım & Video & 2D Animasyon Tasarım
92%
Editörlük
92%

Kreatif tasarım

En yaygın projelerde bile inovasyon için çalışıyoruz.

Yüzlerce referans

Üst düzey müşteri memnuniyetimiz ile gurur duyuyoruz.

Özverili Çalışma

Müşteri veli nimettir felsefesiyle yola çıkmış olup sizlerin varlığı sayesinde ayakta durduğumuza inanıyor, memnuniyetiniz için var gücümüzle çalışıyoruz.

Teknik destek

Yaptığımız işlerin her yönüyle arkasında duruyor, imkanlarımız el verdikçe saat ve gün farketmeksizin teknik destek sağlıyoruz.
KURUMSAL

Misyonumuz

Misyon kriterlerimizden başlıcası yol ne kadar çetin ve çetrefilli olursa olsun 'Müşteriyi mutlu etme' felsefemizden asla ödün vermemektir. Bu felsefe aynı zamanda en büyük motivasyon kaynaklarımızdan biri olup bizlere mutlu bir iş çevresi kazandırmıştır. Müşterilerimize, iş ortaklarımıza büyük ölçüde saygı ve sevgi duyuyoruz. Doğa Dijital olarak, müşterilerimiz ve iş ortaklarımız sayesinde var olduğumuzun, onların sayesinde büyüdüğümüzün her daim bilincindeyiz.

Daha Fazla Bilgi
Close

Switzerland
25632 Bern, 254 Strasse

Close

Russia
Khabarovsk Krai, 648879

Close

Brazil
Corumbá State of Mato Grosso do Sul

Close

USA
Charlotte, NC 28203

Mutlu Müşterilerimiz

Hakkımızda ne dediler?

Ali Hakan Japon Otomotiv

Sosyal Medya Yönetimi ve İnternet Reklamcılığı konusundaki ihtiyaçlarımız adına Sosyal Medya Danışmanlığı ve Dijital Reklam Danışmanlığı hizmeti satın aldık. Bu satın alımların sonucunda ise, gerek fiziksel olarak da hizmet verdiğimiz Mersin’de ve e-ticaret kategorisinde ürün satışı yaptığımız tüm Türkiye adına marka bilinirliğimiz, satış potansiyelimiz arttı. Memnun kalınca ve Doğa Dijital’in çeşitli Google ve SEO hizmetleri verdiklerini de duyunca, Google Haritalar Konum Doğrulama konusunda da Google Haritalar SEO işlemleri konusunda bir hizmet alımı daha gerçekleştirdik. Arkadaşlar işlerinde iyi Dijital Medya Ajansı sıfatını sonuna dek hakediyorlar.

Ali Hakan Japon Otomotiv

Mersin
Anna Smith

I met so many interesting people over the last couple of months, who proved to stay ahead of the modern technologies in the world of branding and web design. I loved working with you all, thank you so much!

Anna Smith

Designer
Adonis GYM

Spor salonumuz adına Sosyal Medya Yönetimi, Google My Business ve çeşitli SEO Hizmetleri konularında destek aldık, hizmet verdiğimiz ilde yakın ilçelerden de dahil olmak üzere kayda değer müşteri artışı sağladık. Google işletme aramalarında anahtar kelime ve kategori bazında ilk sırada cıkıyoruz.İleride Doğa Dijital İle Web Tasarım konusunda da çalışmayı hedefliyoruz.

Adonis GYM

Hatay
doğa dijital

Yaratıcı marka tasarım ajansı

Hizmetlerimiz