Misyonumuz

hakkında

Süper Projeler için
Profesyonel yetkinlik

Ekibimiz üyeleri alanında en az 5 yıl tecrübeli olup, farklı hizmet alanlarında rol oynamasına rağmen gerektiği yerde senkronize çalışmaya aşinadır.


Web Tasarım

SEO (Search Engine Optimization)

Dijital Pazarlama

Sosyal Medya Yönetimi

Grafik Tasarım & Video & 2D Animasyon Tasarım

Kreatif tasarım

En yaygın projelerde bile inovasyon için çalışıyoruz.

Yüzlerce referans

Üst düzey müşteri memnuniyetimiz ile gurur duyuyoruz.

Özverili Çalışma

Müşteri veli nimettir felsefesiyle yola çıkmış olup sizlerin varlığı sayesinde ayakta durduğumuza inanıyor, memnuniyetiniz için var gücümüzle çalışıyoruz.

Teknik destek

Yaptığımız işlerin her yönüyle arkasında duruyor, imkanlarımız el verdikçe saat ve gün farketmeksizin teknik destek sağlıyoruz.

KURUMSAL

Misyonumuz

Misyon kriterlerimizden başlıcası yol ne kadar çetin ve çetrefilli olursa olsun ‘Müşteriyi mutlu etme’ felsefemizden asla ödün vermemektir. Bu felsefe aynı zamanda en büyük motivasyon kaynaklarımızdan biri olup bizlere mutlu bir iş çevresi kazandırmıştır. Müşterilerimize, iş ortaklarımıza büyük ölçüde saygı ve sevgi duyuyoruz. Doğa Dijital olarak, müşterilerimiz ve iş ortaklarımız sayesinde var olduğumuzun, onların sayesinde büyüdüğümüzün her daim bilincindeyiz.

Mutlu Müşterilerimiz

Hakkımızda ne dediler?


Ali Hakan Japon Otomotiv

Sosyal Medya Yönetimi ve İnternet Reklamcılığı konusundaki ihtiyaçlarımız adına Sosyal Medya Danışmanlığı ve Dijital Reklam Danışmanlığı hizmeti satın aldık. Bu satın alımların sonucunda ise, gerek fiziksel olarak da hizmet verdiğimiz Mersin’de ve e-ticaret kategorisinde ürün satışı yaptığımız tüm Türkiye adına marka bilinirliğimiz, satış potansiyelimiz arttı. Memnun kalınca ve Doğa Dijital’in çeşitli Google ve SEO hizmetleri verdiklerini de duyunca, Google Haritalar Konum Doğrulama konusunda da Google Haritalar SEO işlemleri konusunda bir hizmet alımı daha gerçekleştirdik. Arkadaşlar işlerinde iyi Dijital Medya Ajansı sıfatını sonuna dek hakediyorlar.

Ali Hakan Japon Otomotiv

Mersin
Wormmest

Sosyal Medya Danışmanlığı hizmeti verebilecek bir Sosyal Medya Danışmanı arayışı içerisinde iken Doğa Dijital’i bulduk. İlk işimize Sosyal Medya Yönetimi konusunda anlaşma sağlayarak başladık, sonraki aşamada dijital reklam, sosyal medya pazarlaması alanlarında, Türkiye ve çeşitli Avrupa Ülkeleri için faaliyet gösteren şirketimiz adına beş ayrı dilde Sosyal Medya Reklamları ve Google Ads çalışmaları yapıldı. Daha sonra kurumsal web site ve buna yönelik bir web site tasarımı ihtiyacımız doğduğu için Web Tasarım alanında da anlaşma sağladık. Web sitemizi teslim aldıktan sonra ise SEO konusunda On Page SEO ve Off Page SEO adı altında iki çeşit hizmet satın aldık. Sağolsunlar hizmet aldığımız hiçbir konuda gözümüzü kara çıkarmadılar. Dijital Medya Uzmanı ünvanını sonuna kadar hakettiklerini düşünüyoruz. Daha sonraki işlerimiz için de Doğa Dijital ile çalışacağız. Dijital Pazarlama alanında çalışma gösteren Dijital Pazarlama Uzmanı arkadaşların arasında absürd olmayan ücretler karşılığında piyasadaki muadillerinin çok daha üstünde bir kaliteyi garanti ediyorlar.

Wormmest

Belçika & Fransa & Türkiye
Adonis GYM

Spor salonumuz adına Sosyal Medya Yönetimi, Google My Business ve çeşitli SEO Hizmetleri konularında destek aldık, hizmet verdiğimiz ilde yakın ilçelerden de dahil olmak üzere kayda değer müşteri artışı sağladık. Google işletme aramalarında anahtar kelime ve kategori bazında ilk sırada cıkıyoruz.İleride Doğa Dijital İle Web Tasarım konusunda da çalışmayı hedefliyoruz.

Adonis GYM

Hatay

Doğa Dijital

Yaratıcı marka tasarım ajansı

Portfolyo

Başa dön tuşu
Hemen ücretsiz SEO analizi ve teklifi alın, indirim fırsatını kaçırmayın!