Portfolyologo tasarım

Logo Tasarımı

Logo Tasarımı konusundan bahsetmek gerekirse, logo olgusu; bir markanın veyahut bireysel oluşumun imajını çeşitli sembol ve yazılar kullanarak, görsel formatında ortaya koyan bir grafik tasarım alanıdır.

Logo tasarım, ticaret açısından içinde bulunduğumuz yıllardan, çok eski yıllara dek markanın, sunulan ürünün veya hizmetin gücünü diğer rakiplerinden ayırt edebilmek için kullanılmıştır.Ürünleri birbirlerinden farklı kılmak adına üzerlerine yapılan çeşitli sembolik işaretlemeler, logo tarihinin temellerini oluşturmaktadır.

Logo Tasarımı Nedir?

Logo Tasarımının Önemini en çok markalar adına halkın gözündeki imajı iyileştirmek, marka bilinirliği yaratmak gibi çalışmalar içeren kurumsal kimlik başlığında, en önemli evre olan logo tasarımı evresinde görmekteyiz. Logo; kurumsal kimlik konusunda önde gelen evrelerden biri olduğu için, bahse konu kurum, marka veya bireysel oluşumların imajından bir takım izler ve etkiler taşımalıdır.

Kumrucu Şenol Logo Tasarımı

Kumrucu Şenol Logo Tasarımı örneğinden de görreceğiniz üzere, eşi ve benzeri olmayan logo tasarımları adına bizimle iletişime geçebilir, logo tasarımı veya diğer grafik tasarım iş alanları konusunda teklif alabilirsiniz.

Kumrucu Şenol firması da ekibimizin Grafik Tasarım departmanında bulunan, Grafiker Yağız Alp Akarsu’yu tercih etti.

Kumrucu Şenol, İzmir / Buca lokasyonunda restaurant olarak hizmet veren, bulunduğu konumun kendi alanında önde gelen, saygın ve müşteri çevresinde sevilen işletmelerden biridir.

Logo Tasarımı Nedir?
Logo Tasarımı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu