Logo Baskılı Tişört Modelleri ve Fiyatları

Kişiye Özel Baskı olarak geçen veya promosyon ürünü olarak bilinen Logo Baskılı Tişört modelleri ve fiyatları için doğru yerdesiniz.

Kişiye Özel Baskı ile üretilen Tişörtlerimiz Deeply Wear ortaklığı ile baskılanır ve MNG Kargo ile Türkiye’nin her noktasına gönderilir. Adet fiyat 60 Türk Lirasıdır. Kargo ücreti alıcı ödemelidir, sabit fiyat ile 12 TL’dir. Ürünlerimiz adınıza faturalıdır.

Promosyon T-Shirt SİPARİŞ VERMEK VEYA BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Firmalara veya Bireylere Özel Baskılanan T-Shirt Özellikleri:

  • %100 Pamuk
  • Yüksek Kalite Baskı (DTG)
  • PMCERT Sertifikası
  • OEKO-TEX ®️ standartları ile uyumlu üretim

Firma Logo Baskılı Tişört

Firma Logo Baskılı Tişört ürün çeşidinde, Personel tişörtü talepleriniz için, siparişte yer alan boy ve ölçülere uygun olacak şekilde ürünleri hemen hazırlıyor, logo baskılarını ve varsa yazı baskılarını oluşturarak mümkün olan en kısa sürede tarafınıza teslim ediyoruz. Logo Baskılı T-Shirt ihtiyaçlarınız erkek ve kadın için siyah ve beyaz renk seçenekleri, XS’ten XXL’a kadar beden seçenekleri ile siparişiniz işletmeniz için hazır.

Firmalara Özel Logo Baskılı T-Shirt
Firma Logo Baskılı Tişört Beyaz Renk
Beyaz Renk Kişiye Özel Baskılı Tişört
Şirket Logolu Tişört Giyen Kadın

Şirket Logo Baskılı Tişört

Kurumsal Kimlik çalışmaları yapılırken çalışanların kıyafetleri de müşterileri marka imajınız ile etkilemeniz için oldukça önemlidir. Bu konuda şirket logo baskılı tişört satın alarak güçlü bir imaj yaratabilirsiniz. Şirketiniz için Logonuzun bulunduğu t-shirt taleplerinizi almaya hazırız. Bize +90 538 551 0779 üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz.

En Ucuz Promosyon Tişört Fiyatları

Firmalara özel logo baskılı t-shirt ve şirket logolu tişört taleplerinde genelde En Ucuz Promosyon Tişört Fiyatları da merak ediliyor. Promosyon ürünlerimizden biri olan kişiye özel baskılı tişörtler için adet fiyatımız 60 TL’dir.

Reklam Baskılı Tişört

Yerel işletmeler dijital dönüşüme katılsalar da, hala büyük ölçüde geleneksel reklamcılık faaliyetlerinde varlık gösteriyorlar. Dolayısıyla Reklam Baskılı Tişört de, aranılan ürünlerden biri. Reklam Baskılı T-Shirt ihtiyaçlarınızı karşılamaya Deeply Wear ortaklığı ile hazırız.

Başa dön tuşu