Influencer Marketing – Türkiye’nin Influencer Ajansı

Influencer Marketing ürünlerinizin veya hizmetlerinizin tanıtımında etkili rol oynayan pazarlama biçimlerinden biridir.

Türkiye’nin Influencer Ajansı olarak tanıtım sürecinizi yönetmeye hazırız.

Bir ürün, marka, web sitesi, mobil uygulama yarattıktan, hazır duruma getirdikten sonra geriye kalan tek ve en önemli adım yarattığınız şeyi son kullanıcıya ulaştırmak.
Hitap edeceğiniz kitleyi, sunduğunuz ürün/hizmete uygun seçmemeniz halinde; yarattığınız şey ne kadar kusursuz olursa olsun, sonuçlar büyük bir hüsrandan başka bir şey olmuyor.
Son kullanıcıya ulaşmak bu kadar büyük bir rol oynuyorken, bir çok proje/ürün yanlış reklam planlaması yüzünden BAŞARISIZ olarak nitelendirilip, diğer yanlış reklam planlaması yapmış veya hiç reklam planlaması yapmamış projelerin arasına, tarihin tozlu sayfalarına gömülüyor.
Dijital pazar bu kadar büyümüşken, Influencer olarak adlandırdığımız; dijital platformlarda içerik üreten, belirli bir kitleye dokunabilen popüler kişiler günümüz reklam planlamalarında büyük bir rol oynuyor.

Neler Yapıyorsunuz?

Bu alandaki 4 yılı aşkın tecrübemiz ile projenize ve reklam bütçenize en uygun içerik üreticilerini belirliyor ve onlarla tek tek anlaşma sağlıyoruz. Reklamlarınızın anlaştığımız içerik üreticileriyle anlaştığımız tarih ve saatte sorunsuz yayınlanmasını garanti ediyoruz.

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Bizimle çalışırken hiçbir şeye kafa yormuyorsunuz. Bir fenomene ulaşmak için mailler atmıyorsunuz bunların hepsini bütçeniz doğrultusunda sizler için biz yapıyoruz. Tecrübelerimiz ve düzenli çalıştığım içerik üreticilerinin dışarıya verdiği fiyatlar ile bizim anlaşma sağladığımız fiyatlar bazı durumlarda birbirinden çok farklı olabiliyor.

Kimlerle Çalışıyorsunuz?

Her bütçe ve proje/ürün için farklı insanlarla çalışıyoruz. Düzenli olarak, yıllardır çalıştığımız insanlar olsa da, her iş için sıfırdan özgün bir planlama yapmak durumundayız çünkü her iş için herkesle çalışmak doğru değil. Özel olarak talep etmediğiniz sürece hedef kitlenizle uyuşan fenomenleri sizin için bizler seçiyoruz.
Diğer birçok ajanstan farkımız tam olarak bu noktada başlıyor. Bünyemize sözleşme ile bağladığımız fenomenler yok ve her işi aynı isimlere yönlendirmiyoruz. Sonuçta yağmur yağmayan bir iklimde şemsiye satmak istemezsiniz 🙂

Ücretlendirme Nasıl Oluyor?

Yöneteceğimiz bütçe ve projeye göre harcayacağımız zaman/emek farklı olacağı için sabit bir ücret belirlemek adaletsiz olacağından bunun yerine sabit bir yüzde ile anlaşma yapmaktayız. Yöneteceğimiz bütçenin %20’si kadar hizmet bedeli alıyoruz. Bu ücret reklam bütçenizin dışında olacak şekilde hesaplanıyor.
»Çalışmamız için yöneteceğimiz toplam bütçenin en az 5.000t olması gerekmektedir. Daha düşük bütçeler için lütfen teklifte bulunmayınız.

Reklam Bütçesini Size Mi Gönderiyoruz?

Bu noktada 2 farklı çalışma yolumuz var;

  1. Bütün reklam bütçesini bana iletmeniz ve sadece isimlere ve tarihlere onay vermeniz.
  2. Bütçeyi bana göndermeden elinizde tutmanız ve sizin için seçtiğim isimlere onay verdikten sonra ödemeyi anlaştığımız insana sizin iletmeniz.    Başa dön tuşu
    Hemen ücretsiz SEO analizi ve teklifi alın, indirim fırsatını kaçırmayın!