Hakkımızda

biz kimiz?

Doğa Dijital iş &
Ajans Tarihi

  Doğa Dijital 23.10.2019 tarihinde kurulmuş olup, kurulduğu tarihten itibaren çeşitli internet hizmetlerini Web Tasarım, SEO, Dijital Medya ve Dijital Pazarlama Ajansı başlığı altında markaların ve bireysel oluşumların ihtiyaçlarına kurumsal ve profesyonel çözümler üretme hedefiyle yola çıkmıştır.

Doğa Dijital (https://www.dogadijital.com) 2020 yılından itibaren İnternet sayfası üzerinden sunduğu SEO Hizmetleri, Sosyal Medya Yönetimi, Web Site Tasarımı, Grafik Tasarım, İnternet Reklamcılığı ve Dijital PR gibi alanlarda kayda değer talep gördü.

Doğa Dijital bünyesinde barındırdığı SEOfficial.com, Etkilesim.net gibi web sitelerinde boy göstermek ile birlikte, R10.net ve benzeri online platformlarda, dijital ajans olarak ticari faaliyetler göstermeye devam ediyor.

  İtibar Yönetimi, Google Servislerine dair hizmetler ve Wordpress SEO, Güvenlik, HIZ gibi hizmet alanları açıldı.

tarihce

biz bir ekibiz;
Yetenekli Danışmanlardan ve tasarımcılardan oluşan…

Ve
Sizleri aramızda görmekten şeref duyarız.

Kariyer

S.S.S.

sıkça sorulan sorular


01. Dijital Medya ajansı nedir?

Dijital Medya Ajansı teknoloji gelişmeden önce revaçta olan reklam ajanslarından bağımsız olarak, internet bağlantısı ile ulaşılabilen bütün online ve dijital platformlarda pazarlama etkinlikleri ile varlık gösteren ajanstır.

Dijita Medyal Ajansları, Web Tasarım ve Yazılım Geliştirme gibi öne çıkan faaliyet alanlarının dışında SEO, yani Arama Motoru Optimizasyonu, SEM, yani  genel olarak Google Adwords ve Google Ads olarak da bilinen  Arama Motoru Reklamları,  sıkça Facebook ve İnstagram platformlarında icra edilen Sosyal Medya Reklamları ve Sosyal Medya Pazarlaması ve İçerik Üretme gibi konularda da oldukça etkin olarak çalışır. Bunların dışında Online İtibar Yönetimi konusunda ve Marka Bilinirliğini Artırma gibi konularda da kurumsal markalara veya bireysel oluşumlara çözüm sunar.

02. Dijital Medya Ajansları Neler Yapar ve Hizmet Alanları Nelerdir?

 • SEO (Search Engine Optimization) Türkçesi ile Arama Motoru Optimizasyonu (Bakınız: SEO)
 • SEM (Search Engine Marketing) Türkçesi ile Arama Motoru Pazarlaması. (Genelde Google Adwords ve Google Ads olarak bilinen çeşidi revaçtadır)
 • Web Tasarım yani Web Design
 • Grafik Tasarım global çapta bilinen adı ile Graphic Design
 • Site Trafik Analizi akabinde ise  bu bağlamda yapılan reklam kampanyaları ve pazarlama stratejileri
 • Sosyal Medya Yönetimi genelde Sosyal Medya Danışmanlığı ve Sosyal Medya Danışmanı hizmet başlığı altında yapılır, kurumsal firmaların sosyal medyada varlık göstermelerini sağlarlar. (Bakınız: Sosyal Medya)
 • Facebook ve İnstagram reklamlarının yönetilmesi, Facebook Ads ve İnstagram Ads olarak da bilinen bu hizmet alanı, kavrama uzak olanlar için Sponsorlu Gönderi şeklinde de tanımlanabilmektedir.
 • E-posta pazarlaması, global çapta bilinen adı ile e-mail marketing
 • Web Site Yazılımı ve Mobil Yazılımlar
 • Kurumsal Kimlik Çalışmaları
 • Dijital Pazarlama
 • E-ticaret Danışmanlığı

03. İşletmeme Uygun Hizmeti Nasıl Seçebilirim?

Doğa Dijital, İşletmenizi dijital dünyaya taşımanız konusunda sizlere bir yol haritası çizmeye hazır! İşletmenize uygun hizmeti birlikte seçelim, planlı ve programlı bir şekilde, birlikte ilerleyelim.

04. Size Nasıl Güvenebilirim?

R10 başta olmak üzere birçok webmaster platformunda, 100’ün üzerinde farklı insan ile ticaret yaptık. Çeşitli web hizmetleri veren firmalar ve bireysel oluşumlar ile iş ortaklığımızı sürdürüyoruz. Referanslarımıza web sitemiz üzerinden ve sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz.

05. Anlaşırsak Süreç Nasıl İlerleyecek?

Hatay ve İzmir illerinde bulunuyor olsak da, Türkiye’ye ve tüm dünyaya hizmet verdiğimiz için, her müşteri ile yüzyüze görüşme fırsatımız bulunmamakta. Bundan mütevellit, yapılan anlaşmalarda çoğunlukla ödeme işe başlanılacak olan tarihten itibaren tahsil edilir. Ödeme alındıktan sonra, siparişiniz tahmini teslimat tarihinde bitirilip gerekli raporlar ile birlikte teslim edilir.

Başa dön tuşu
Hemen ücretsiz SEO analizi ve teklifi alın, indirim fırsatını kaçırmayın!