Google Haritalar Google Benim İşletmem Pin Kodu Satın Al

Google Haritalar Google Benim İşletmem Pin Kodu Satın Al konusunda bir araştırma içerisinde iseniz, anında harita kaydı için tam da yerine geldiniz.

Fiyat: 500 TL

Hizmet Alın

( nakliyat, çilingir, teknik servis gibi sektörler haricindeki konumlarınız için hizmet vermekteyiz. )

Google My Business hizmetlerimiz arasında yer alan Google Haritalar Google Benim İşletmem Pin Kodu Satın Al hizmeti ile sizler de Google Haritalar Anında Doğrulama özelliğinin avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Google Haritalar SEO kadar değerlidir, web sitenizin üst sıralarda çıkmasının getirisi ne ise Google Haritalar’da İlk Sırada Çıkmak da en az o kadar hayati önem taşımaktadır.

Google Haritalar Doğrulama hizmetimiz sayesinde Google Maps üzerinde birkaç dakika içinde google aramalarında görünür hale gelebilirsiniz.

Google Haritalar Pin Kodu, normalde iki hafta süre içerisinde gelebiliyor iken, pandemi nedeniyle kod gönderimleri sekteye uğramıştır. Siz de aylarca pin kodu beklemek istemiyorsanız Google Haritalar Pin Kodu Satın Alma hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Google My Business Google Maps Pin Kodu Satın Alma

Google My Business Google Maps Pin Kodu Satın Alma aynı zamanda türkçeye Google Benim İşletmem şeklinde geçen ve ingilizce dili ile, uluslararası arenada Google My Business Doğrulama Kodu olarak bilinen kavramla aynıdır. Birçok isimle anıldığı için kafa karışıklığına sebep olabilir.

Şayet Ülke çapında veya global olarak E-ticaret yapıyorsanız veya yerel bir işletme iseniz, firmanızı arama motorlarında üst sıralara taşımak, potansiyel müşterilere ulaşmak, telefon aramaları, web siteniz ve sosyal medya pazarlaması yapmak istiyor iseniz firmanıza bir Google My Business kaydı yapmalısınız ve Google My Business Anında Onay hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Satın aldığınız hizmet sonucunda aylarca, haftalarca beklemeden google üzerinde görünür hale geleceksiniz.

Google Haritalar Paketleri

Google Haritalar Paketleri, Otel, Acenta gibi Google üzerinden sık sık aranan işyeri türleri ve Özel Hastane, Oto Kurtarma, Çilingir gibi Google Haritalarda yerel bazda ciddi talep gören, aranma hacmine sahip ticari faaliyet gösteren bütün markalar bizden Google Maps Doğrulama Kodu satın alarak kısa zaman içerisinde firmalarını Google üzerinde onaylı işletme haline getirebilmektedirler.

Şayet siz de önceki müşterilerimiz gibi Google Maps Onay paketlerinden birini almak istiyorsanız 110 TL bedel ile sunduğumuz hizmetimizi satın alma işlemi ile beklemeden onaylı harita sahibi olabilirsiniz.

Google Haritalar Anında Doğrula hizmetimiz için ödemeler bir seferlik alınmaktadır. Daha sonra herhangi bir aylık veya yıllık ödeme talebimiz olmamaktadır.

Google haritalarda beklemeden onay

Google Maps Doğrulama Satın Al

Google İşletmem doğrulama kodunu her iki şekilde de satın alabilirsiniz.

google maps konum doğrulama kodunu sizler girin

Google Maps Konum Doğrulama Kodu

₺500

 • Bir adet google maps işletme kaydınızı yapalım.
 • Google Maps bilgilerinizi size ilettiğimiz soruları cevaplayarak bize iletin.
 • Google Maps işletme yönetiminin  ve Google Haritalar İşletme Kaydının nasıl yapılacağına dair bilgilendirme yapalım.
 • Google Maps kaydınız tarafımız aracılığıyla anında onay alsın.
 • Anında Maps Onayı
 • Google Haritalar üzerinde anında görünür hale gelin!
 • Google işletme kaydınız onaylandıktan ve kanıt iletildikten sonra tarafınıza teslim edilsin!

Google Maps Doğrulama Kodu Satın Al

google maps konum doğrulama işlemini biz yapalım

Google maps konum doğrulama (premium)

₺1.500

 • Bir adet Google Maps doğrulama kodu ile işlem yapalım.
 • Google Maps doğrulama kodunu biz girelim.
 • Google Maps Hizmetler bölümünü oluşturalım.
 • Google Maps Ürünler bölümünü oluşturalım.
 • Google Maps Fotoğraflar bölümüne işletmenize ait iç mekan ve dış mekan fotoğraflarını yükleyelim.
 • Google Maps SEO ayarlarını yapalım.
 • Google Maps kaydınızı ilerleyen vakit dilimi içerisinde nasıl yönetmeniz gerektiği hakkında gereken tüm detayları anlatalım.
 • Anında Google Maps Onayı
 • İşletmeniz için özel olarak sunalım.
 • Google Maps üzerinde hemen görünün!

Google Maps Doğrulama Satın Al

Google Haritalarda Anında Onay alın

Google Haritalar Konum Doğrulama hizmeti

Google Haritalar Konum Doğrulama Hizmeti ile birlikte Google Haritalar üzerinde anında onay alma imkanına sahipsiniz. Aşağıdaki iletişim formu aracılığı ile Google Haritalar Pin Kodu Siparişi verebilirsiniz.  Başa dön tuşu
  Hemen ücretsiz SEO analizi ve teklifi alın, indirim fırsatını kaçırmayın!