İnstagramMedyaMersinPortfolyo

Ali Hakan Japon Otomotiv – Sosyal Medya Danışmanlığı

Doğa Dijital Tarafından Ali Hakan Japon Otomotiv'e verilen Sosyal Medya Danışmanlığı Hizmeti
Ali Hakan Japon Otomotiv – Sosyal Medya Danışmanlığı

Doğa Dijital olarak Mersin‘de Hizmet veren ve Japon Otomobilleri Yedek Parçaları Satışı konusunda bulunduğu konum itibariyle lider olan Ali Hakan Japon Otomotiv Markasının Sosyal Medya Danışmanlığı hizmetini üstlendik.

Kendileri ilerleyen zaman dilimi içerisinde web sitelerini bir e-ticaret platformu haline getirip dijital çağa ayak uydurmak, Mersin Oto Sanayi’de bulunan işletmeleri ve çeşitli platformlar aracılığıyla sattıkları yedek parçaları kendi siteleri üzerinden de satmayı hedefliyorlar. Bunun için sosyal medya danışmanlığı konusunda hizmet verdiğimiz instagram hesaplarının da önemi oldukça büyük. Nitekim ortalama bütçe ile dijital pazarlama icra edebileceğiniz en iyi yerlerden biri de instagram. Sektöre göre yapılan müşteri analizlerinde Facebook veya Twitter da olabiliyor.

Mersin’de hizmet veren Ali Hakan Japon Otomotiv firması ile ilerleyen zamanlarda ana hizmet dallarımızdan olan Hatay Web Tasarım konusunda da çalışmayı hedeflemekteyiz. Türkiye konumunun Akdeniz bölgesinde Hatay Dijital Medya Ajansı olarak başta çevre iller olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet vermekten onur duyuyoruz.

 İşin özeti bu durumu ancak analiz yaparak anlayabilirsiniz. Siz de markanızı büyütmek, satışlarınızı arttırmak istiyorsanız bizimle temas kurun. Detaylarıyla konuyu ele alalım. Anlaşırsak ortaklığımız ile yükselin…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu