Portfolyo

Afiş Tasarımı

Afiş tasarımı grafik tasarım ile ilgilenenlerin, sanatçıların yaratıcılık ve hayal gücü konularında yarışa girdikleri Açık Hava Reklamcılığı konusundaki reklam çeşitlerinden biridir.

Günümüzde teknolojinin geldiği nokta açısından, reklamlar da dijital dünyaya geçiş yapmış, artık ağırlıklı olarak internet reklamcılığı üzerine çalışmalar yapılıyor olsa da, afiş / poster kullanımına devam edilen etkili reklam ürünlerinden biridir.

Poster tasarımı grafik tasarımcıların üstünde çalışmaktan keyif aldıkları iş alanlarının başında gelmektedir bilakis, çalışma alanı geniş olduğu için hayal gücü ve yaratıcılık konusunda özgürlerdir ve nispeten daha rahat, özgür bir biçimde çalışırlar.

Oasis Aqua Park Afiş Tasarımı

Oasis Aqua Park firmasına yapılan Afiş tasarımı gibi, eşi ve benzeri bulunmayan Afiş / Poster tasarımları ve diğer türdeki reklam tasarımları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 Oasis Aqua Park firması, Grafik Tasarım ekibimizden Yağız Alp Akarsu ile çalışmaktan memnuniyet duyuyor…

Eğlencenin En Sulu Hali sloganı ile yola çıkan Oasis Aqua Park İzmir / Çeşme’de Eğlence Parkı olarak Türkiye’nin dört bir yanından gelen müşterilerine hizmet sunmaktadır.

afiş poster tasarımı
Afiş Tasarımı
Yazıyı Oylayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Hemen ücretsiz SEO analizi ve teklifi alın, indirim fırsatını kaçırmayın!