Portfolyo

Açık Hava (Outdoor) Reklam Tasarımı

Açık Hava (Ouutdoor) Reklam Tasarımı konusuna değinmek gerekirse, en yaygın reklam türlerinden biri olan Açık hava reklamcılığı, hedeflenen kitlenin günlük yaşantısında karşılaşıp etkilenmesini sağlayan potansiyeli yüksek bir reklam mecrasıdır.

Açık hava reklamları ile marka, ürün, hizmet veyahut kampanya , indirim tarzındaki unsurlar nihai kitleye duyurulur. Bu reklam organizasyonlarının olmaıs gerektiği şekilde yönetilmesi ve genel tasarımın dilinin doğru bir biçimde seçilmesi, reklam kampanyasının markaya faydalı olmasını ve de başarı düzeyinin artmasında belirleyici unsurlardandır. İnsanların sosyal hayatlarında karşılaştıkları çeşit çeşit açık hava reklam türleri bulunmaktadır.

 Açık Hava Reklam Tasarımı Hizmeti

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi firmasına yapılan Açık Hava Reklam Tasarımı gibi, bezeri bulunmayan açık hava reklam tasarımları adına bizimle iletişime geçip, teklif alabilirsiniz…

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi firması da Açık Hava Reklam Tasrımı için ekibimizde yer alan grafikerlerimizden Yağız Alp Akarsu’yu tercih etti.

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi firması, Türkiye’nin 77 ilinde hizmet veren, Uluslararası 5 farklı ödülün sahibi köklü bir firmadır. Firma Türkiye’de aylık 3 Milyon Müşteriye kapılarını açmaktadır. 175 Frenchise işletmesi ve bünyesinde 3.200 Personeli bulunmaktadır.

açık hava outdoor reklam tasarımı çalışması
Açık Hava (Outdoor) Reklam Tasarımı
Yazıyı Oylayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Hemen ücretsiz SEO analizi ve teklifi alın, indirim fırsatını kaçırmayın!